Jdi na obsah Jdi na menu
 


About ME

 

 

dsc04965-----kopie.jpg

Jak se jmenuji?

Martina

Kolik je mi let?

20 let

Jaké jsem znamení?

Rybička

Kde bydlím?

V jihočeském kraji

Jaká jsem?

     Těžko se píše o tom, jaká jsem. Na každého můžu působit rozdílně. Nicméně si myslím, že jsem člověk se smyslem pro humor, nebojím se zasmát sama sobě. Jsem osoba stydlivá, která ale svou ostýchavost dokáže zahodit, pokud se v přítomnosti nějaké osoby cítím dobře. Říkají o mně, že jsem ukecaná a kreativní a s tím bych docela i souhlasila.

Jakou poslouchám hudbu?

    U2 (překvapivě), The Cranberries, AC/DC, Madonnu, Falca, Wanastovi vjecy, Kabáty, Keksáky, Tři sestry... a další spoustu interpretů různých hudebních žánrů. Rozhodně ale můj obdiv a úcta patří intepretům minulého tisiciletí než těm novým. Novodobé hudbě jsem moc na chuť nepřišla. 

Jaké filmy sleduji?

     Můj neoblíbenější film je Vetřelec a vlastně všechny díly tohoto kultovního sci-fi. Lze tedy podle tohoto soudit, že mám moc ráda science fiction. Ano mám. Moc ráda se podívám na nějaký horor, ale také spíš z let minulých než na nějakou novinku. Komedie moc nevyhledávám, ale rozhodně nejsem člověk bez smyslu pro humor, klasické české komedie jako např. Slunce, seno... rozhodně patří mezi mé oblíbené. Co opravdu moc nemusím, jsou romatické komedie, nejlépe ještě z dílny amerických tvůrců. Místo těchto předvídatelných slaďáren se raději podívám na kvalitní dramata jako např. Broken, Milenec, Jako malé děti...

Já & U2

          U2 jsem začala poslouchat už na základce, nicméně jen pár známých hitů. Na střední jsem si "úžasnosti" této kapely začala všímat víc a ve čtvrťáku už bylo jasné, že se mi U2 dostali pod kůži a že teprve teď začíná můj největší zájem a obdiv. 

Nejoblíbenější písnička?

        To se tak těžko vybírá, nemám naposlouchána veškerá alba a podle mého rozpoložení mám náladu na nějakou písničku. Rozhodně ale mezi ty nejoblíbenější musím zařadit I Still Haven't Found What I'm Looking For a Red Hill Mining Town.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář